خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


کارگاه آموزشی سلامت و خانواده

       حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری کارگاه آموزشی سلامت و خانواده خبر داد و بیان داشت: این کارگاه با همکاری دانشکده علوم پزشکی  در روز سه شنبه مورخ 2/10/99 ساعت 21در محل سالن شهید چمران به صورت زنده برگزار و از طریق فضای مجازی پخش گردید.

دکتر علیرضا لطفی زاده جراح و متخصص گوش وحلق و بینی درخصوص کم شنوایی در کودکان و انواع آن مطالبی را ارایه نمود و عنوان داشت : به دلیل اهمیت شنوایی در رشد مغز غربالگری کودکان در ضمینه شنوایی بسیار مهم و ضروری می باشد.  

دکتر لطفی زاده افزود : به دلیل شیوع بیماری کرونا کاهش شنوایی حسی عصبی تا حدودی بالا رفته است که این موضوع به دلیل جدید بودن ویروس ثابت شده نیست.

درادامه دکتر مهدیه نیک نژاد متخصص اطفال نیزجهت پیشگیری از بی اشتهایی و بد غذایی کودکان ، مقوی سازی و مغزی سازی مواد غذایی را توصیه نمودند.

اوقات شرعی

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com