خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

گزارش عملکرد

پیوند ها


روزنامه های کشور

ششمین جشن شبهای قرنطینه

  حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری «ششمین جشن شبهای قرنطینه»  خبرداد و بیان داشت: این برنامه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه با همکاری جمعی از هنرمندان در روز دوشنبه مورخ 17/9/99 در محل سالن شهید چمران برگزار و به صورت زنده از طریق فضای مجازی پخش شد.

   محمودی فر افزود : برگزاری برنامه های طنز موجبات شادی و نشاط را در جامعه و خانواده ها فراهم آورده و تلاش هنرمندان عزیز هم دراجرای آنها ستودنی است.

وی عنوان کرد :  اجرای موسیقی،نمایش و استندآپ،کمدی ، اطلاع رسانی و راهکارهای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا از برنامه های این جشن می باشد. 

اوقات شرعی

حدیث روز

امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com