خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

گزارش عملکرد

پیوند ها


روزنامه های کشور

چهارمین و پنجمین جشن شبهای قرنطینه

 دکتر میرزایی در جشن شبهای قرنطینه  افزود: ساوه  به لحاظ پیشینه تمدنی و فرهنگ خاصی که دارد در اجرای برنامه ها درفضای مجازی نیز خوش درخشیده است که می بایست از هنرمندانی که برای آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا وآگاهی رسانی مردم فعالیت می نمایند حمایت جدی صورت گیرد.

حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری «چهارمین و پنجمین  جشن شبهای قرنطینه»  خبرداد و بیان داشت: این جشن در محل سالن شهید چمران برگزار و به صورت زنده از طریق فضای مجازی پخش شد.

   دکتر میرزایی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه با حضور در محل اجرای جشن شب های قرنطینه ضمن تقدیر و تشکر از هنرمندان،اهالی رسانه و اداره فرهنگ و ارشاد اظهار داشت: این جشن شادی که با ابتکارهنرمندان برای ایجاد سرگرمی،امید و نشاط و حفظ سلامت خانواده اجرا می گردد نیاز به تقویت و توجه ویژه دارد.

   وی افزود: ساوه به لحاظ پیشینه تمدنی و فرهنگ خاصی که دارد در اجرای برنامه ها درفضای مجازی نیز خوش درخشیده است که می بایست از هنرمندانی که برای آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا وآگاهی رسانی مردم فعالیت می نمایند حمایت جدی صورت گیرد.

  وی در ادامه عنوان داشت: با همکاری مردم آماربستری در شهرستان 50% کمترشده که جا دارد از همکاری عوامل اجرایی قرارگاه زیستی هلال احمر، نیروی انتظامی به ویژه بسیجیان،اصناف کادر درمان تقدیر و تشکر نمایم./

اوقات شرعی

حدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com