خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


جشن شادی

 حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری «جشن شادی»  خبرداد و بیان داشت: این جشن درروز پنج شنبه مورخ 29/8/99 ساعت 21 در محل سالن سلمان ساوجی برگزار و از طریق فضای مجازی به صورت زنده پخش شد.

    محمودی فراظهارداشت: این جشن با توجه به عدم برگزاری برنامه های عمومی با همکاری هنرمندان به منظور اطلاع رسانی و آگاه نمودن مردم درپیشگیری و قطع زنجیره ویروس منحوس کرونا برگزارشد.

وی افزود: هنرمندان در امید آفرینی و آگاهی بخش مردم نقش اساسی داشته و با اجرای برنامه های شادی می توانند شادابی و نشاط را به هموطنان تزریق کنند.

    محمودی فر در ادامه عنوان داشت: در این جشن برنامه های موسیقی،نمایش و استندآپ،کمدی توسط هنرمندان آقایان مهدی ملکی بیگدلی- جواد روستایی- مجیددلبر-دامون خاکباز اجرا  شد.

 

اوقات شرعی

حدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com