خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


آموزش و نحوه پیشگیری از ویروس کرونا

   حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از «برگزاری کارگاه آموزش و نحوه پیشگیری از ویروس کرونا» خبرداد و بیان داشت: این کارگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشکده علوم پزشکی با حضور خانم دکتر مهدیه نیک نژاد متخصص اطفال و آقای دکتر علیرضا لطفی زاده جراح و متخصص گوش و حلق و بینی مورخ 12/8/99 رأس ساعت 45/15 به صورت مجازی در محل سالن سلمان ساوجی برگزار شد.

دکتر علیرضا لطفی زاده ابرازداشت:ابتدا این بیماری بیشتر به صورت سرماخوردگی و بیشتر مخاط بینی و سپس پشت حلق را درگیر می کند وی همچنین در دادن آزمایش از طریق دهان و بینی در مراحل اولیه بیماری تأکید نمودند.

دکتر لطفی زاده استراحت و قرنطینه به هنگام مریضی و استفاده از ماسک و رعایت اصول بهداشتی برای پیشگیری از بیماری را برای شهروندان توصیه نمودند.

   خانم دکتر مهدیه نیک نژاد متخصص اطفال درخصوص رعایت بهداشت برای کودکان و قرنطینه بودن در منزل تأکید داشتند وی افزود: هنگامی که فرزند خردسال شما به بیماری اسهال دچار می شود احتمال ابتلا به کرونا وجود دارد و پدر و مادرها باید کاملا" رعایت کنند چرا که خردسالان می توانند ناقلان این بیماری برای والدین باشند.

اوقات شرعی

حدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com