خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


جلسه با عکاسان

       حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از جلسه با عکاسان شهرستان خبرداد و بیان داشت: این جلسه برای بررسی مشکلات جامعه عکاسان مورخ 12/6/99 در محل سالن شهید آوینی برگزار گردید.

   رئیس اداره ارشاد ساوه در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش ابراز داشت: در دنیای پیشرفته امروزه همراه با تحولات بسیار شگرف به وجودآمده در راه و روش زندگی انسانها عکس و عکاسی به عنوان یکی از اجزای جدانشدنی زندگی روزمره ما در آمده است وی افزود: عکاسی عام ترین و پر مخاطب ترین هنر و زبان مشترکی است که با گسترش تدریجی و ارام خود تأثیر بسیاری بر انتقال فرهنگ ها- سنت ها- آیین ها داشته است.

   محمودی فر اظهار داشت:عکاسی یک تفکر و اندیشه است رسانه ای که می تواند طرز تفکر و اندیشه و نگرش افراد به جهان و زندگی را نشان دهد.وی گفت:امروزه عکاسی نه تنها در مطبوعات بلکه در سایر رسانه های تصویری به عنوان یک سند معتبر در نظر گرفته می شود و از آن استفاده می گردد.

  در ادامه عکاسان شهرستان خواسته های خود را ارائه و خواستار سازماندهی جامعه عکاسان و رفع مشکلات این قشر از هنرمندان گردیدند.

اوقات شرعی

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com