خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


دیدار با پیشکسوت خبرنگار

 حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از دیدار با پیشکسوت خبرنگار خبر داد و بیان داشت: در مورخ 20/5/99 از خبرنگار پیشکسوت آقای علی جهان میرزایی دیدار گردید.

رئیس اداره ارشاد ساوه در این دیدار ضمن تبریک روز خبرنگار و تشکر از سالها تلاش و کوشش آقای جهان میرزایی درعرصه خبر و اطلاع رسانی ابراز داشت:تجلیل از مقام پیشکسوتان رسانه در حقیقت تجلیل از مقام قلم به عنوان مقدس ترین ابزار برآگاهی بخشی جامعه است. وی همچنین خواستار استفاده از تجربیات پیشکسوتان رسانه در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی صحیح به جامعه شد.

   محمودی فر تصریح کرد: خبرنگاران یکی از عوامل توسعه یافتگی هر منطقه محسوب و نقش اساسی در اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی دارند و جامعه را با حقایق و واقعیت های موجود جامعه آشنا می نمایند.

وی افزود: خبرنگاران حلقه اتصال مردم و مدیران هستند و با نقد منصفانه و صادقانه عامل اصلی رشد،توسعه و بالندگی جامعه هستند.

اوقات شرعی

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com