خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

گزارش عملکرد

پیوند ها


روزنامه های کشور

روز خبرنگار

  خبرنگاری یک شغل و حرفه نیست یک جهاد وتعهداست،حقیقتش ماهیت حرکت و رسالت پیامبران الهی و اولیاء دین است پس مقدس است و قابل ستایش،تا آنجا که درقرآن به آن و ابزار آن قسم یاد شده است .

خبرنگاران از مهمترین فعالیت های رسانه ای و از مهره های اساسی و کلیدی مقولات ارتباط بوده و با استفاده از راهبردها و تکنیک های خبری و تحلیلی و تحولات جامعه و شکل گیری افکار عمومی نقش ویژه ای ایفا می کنند حمایت و پشتیبانی از خبرنگاران در راستای ارتقاء جایگاه آنان و تعامل قشرهای مختلف از قبیل ارگانها،دستگاه ها و نهادها برای بازتاب حقایق به مردم و مخاطبان وظیفه ایست که باید همواره مدنظر قرار گیرد.

   اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار از تلاش های خستگی ناپذیر خبرنگاران این شهرستان در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی تقدیر و تشکر می نمایم.

 

اوقات شرعی

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com