خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها






اجرای کنسرت موسیقی به صورت مجازی وزنده

     حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از اجرای کنسرت موسیقی خبر داد و بیان داشت: این برنامه به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه به مناسبت عید سعید غدیر در روز چهارشنبه 15/5/99 به صورت مجازی در محل سالن سلمان ساوجی اجرا شد.

محمودی فر اظهار داشت : این برنامه به منظور ایجاد روحیه نشاط و امید در جامعه ، کاهش آسیب های اجتماعی و صیانت از حقوق شهروندی به صورت مجازی وزنده برگزار گردید. 

وی افزود : گروهی موسیقی باران به سرپرستی کامران عسگری و گروه موسیقی رهام به سرپرستی سید حمید نبوی زاده نمازی در اجرای این کنسرت همکاری داشتند.

اوقات شرعی

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com