خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


17 مرداد روز خبرنگار

حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه بیان داشت: در مورخ 12/5/99 درآستانه 17 مرداد روز خبرنگار،اصحاب رسانه شهرستان ساوه از یک شرکت صنعتی بازدید کردند.

    در حاشیه این مراسم حسین محمودی ‌فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تبریک روز خبرنگار، تأکید کرد: شهرستان ساوه یکی از قطب‌های صنعتی کشور بوده و به همین سبب نقش اصحاب رسانه در تقویت و پیگیری مسائل مربوط به صنعت بی‌بدیل است.

      وی بیان کرد: آموزش تخصصی خبرنگاران در حوزه‌های مختلف از جمله اجتماعی و فرهنگی، اقتصادی و صنعتی باید در دستور کار قرار گرفته و از ظرفیت رسانه به خوبی بهره‌‌گیری شود.رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه خاطرنشان کرد: تصویب قانون جامع مطبوعات در راستای رفع مشکلات خبرنگاران امری حیاتی بوده که باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

     محمودی فر افزود: علیرغم جایگاه و نقش مؤثری اصحاب رسانه در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب، خبرنگاران از حداقل مزایای شغلی برخوردار نبوده و با مشکلات جدی از جمله بیمه، امنیت شغلی و مسکن مواجه هستند وی بر همکاری و تعامل مسئولان مربوطه به منظور رفع مشکلات اصحاب رسانه تأکید کرد.

     درپایان این مراسم که رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت و همچنین رئیس دفتر نماینده شهرستان ساوه و زرندیه حضور داشتند با اهداء لوح از تعامل مدیران شرکت فلوت ساوه تقدیر گردید.

 

اوقات شرعی

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com