خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

گزارش عملکرد

پیوند ها


روزنامه های کشور

17 مرداد روز خبرنگار

حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه بیان داشت: در مورخ 12/5/99 درآستانه 17 مرداد روز خبرنگار،اصحاب رسانه شهرستان ساوه از یک شرکت صنعتی بازدید کردند.

    در حاشیه این مراسم حسین محمودی ‌فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تبریک روز خبرنگار، تأکید کرد: شهرستان ساوه یکی از قطب‌های صنعتی کشور بوده و به همین سبب نقش اصحاب رسانه در تقویت و پیگیری مسائل مربوط به صنعت بی‌بدیل است.

      وی بیان کرد: آموزش تخصصی خبرنگاران در حوزه‌های مختلف از جمله اجتماعی و فرهنگی، اقتصادی و صنعتی باید در دستور کار قرار گرفته و از ظرفیت رسانه به خوبی بهره‌‌گیری شود.رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه خاطرنشان کرد: تصویب قانون جامع مطبوعات در راستای رفع مشکلات خبرنگاران امری حیاتی بوده که باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

     محمودی فر افزود: علیرغم جایگاه و نقش مؤثری اصحاب رسانه در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب، خبرنگاران از حداقل مزایای شغلی برخوردار نبوده و با مشکلات جدی از جمله بیمه، امنیت شغلی و مسکن مواجه هستند وی بر همکاری و تعامل مسئولان مربوطه به منظور رفع مشکلات اصحاب رسانه تأکید کرد.

     درپایان این مراسم که رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت و همچنین رئیس دفتر نماینده شهرستان ساوه و زرندیه حضور داشتند با اهداء لوح از تعامل مدیران شرکت فلوت ساوه تقدیر گردید.

 

اوقات شرعی

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com