خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


تمرین گروه های شرکت کننده در جشنواره استعدادیابی هنری

     حجت الاسلام عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  مرکزی اختتامیه جشنواره استعدادیابی هنری برای تزریق شادی و نشاط در خانواده ها با شعار «کرونا را شکست می دهیم» در شهرستان ساوه برگزار می شود.

حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه خبر داد:  حجت الاسلام والمسلمین دانشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در مورخ 9/4/99 رأس ساعت 18 از محل تمرین گروههای شرکت کننده در جشنواره استعداد یابی هنری بازدید نمود.

    حجت الاسلام عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  مرکزی با حضور در  محل تمرین گروه های شرکت کننده در جشنواره استعدادیابی هنری در ساوه گفت : این جشنواره یکی از برنامه های ارزشمند است که باید تقویت شود .

وی با بیان اینکه کشف و پرورش استعدادها در رشته های مختلف نیاز امروز جامعه هست گفت :  اجراهای تمرینی گروه های شرکت کننده در این جشنواره نشان از وجود استعدادهای نهفته در رشته های مختلف است که باید برای پرورش و استفاده از این سرمایه ارزشمند برنامه ریزی اساسی صورت پذیرد.

مدیر کل فرهنگ و ارساد اسلامی با بیان اینکه  از جشنواره استعدادیابی هنری حمایت میکنیم و در اختتامیه این جشنواره شرکت خواهیم کرد گفت : علیرغم همه محدودیت های مالی از برنامه هایی که باعث شود تا نسل جوان و هنرمندان استعداد و توانایی خود را  ارائه کنند حمایت خواهیم کرد.

گفتنی است مرحله اول داوری جشنواره استعدادیابی انجام شده است و پس از سه روز آموزش جهت منتخبین ، نفرات برتر با حضور داوران و اساتید مربوطه بصورت اجرای زنده در اختتامیه این  جشنواره انتخاب خواهند شد.

 جشنواره استعدادیابی هنری برای ایجاد بستری سالم و کاملا" رایگان سعی در شناسایی استعدادهای برترهنری و بهره گیری از آنها در فضای فرهنگی و هنری شهرستان ساوه می باشد.

 شایان ذکر است  با توجه به شیوع ویروس کرونا که مشکلات عدیده ای برای همگان ایجاده کرده است این جشنواره برای تزریق شادی و نشاط در خانواده ها با شعار  «کرونا را شکست می دهیم» برگزار می شود.

    مراحل اولیه جشنواره استعداد یابی هنری ویژه شهرستان ساوه به صورت مجازی در زمینه های خوانندگی،بازیگری،استندآپ کمدی،تردستی،گویندگی و اجرای تقلید صدا و حرکات خارق العاده برگزار شده است.

شایان ذکر است مهلت ارسال آثار به جشنواره استعدادیابی هنری به دبیرخانه این جشنواره هشتم خرداد به پایان رسیده است و مرحله اول داوری با مشخص شدن منتخبین انجام و مرحله نهایی با حضور داوران و اساتید به صورت زنده برگزار خواهد شد.

 بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره استعداد یابی هنری پس از داوری نهایی از برترین ها تقدیر به عمل خواهد آمد 

اوقات شرعی

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com