خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


دیدارحجت الاسلام والمسلمین دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه د

     حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از دیدارحجت الاسلام والمسلمین دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در روز پنج شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و بیان داشت : در این دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی  ضمن اشاره به فعالیت های این اداره کل در ایام شیوع ویروس کرونا گفت: سعی کردیم که در این اوضاع حساس فعالیت های فرهنگی کاهش پیدا نکند.

حجت الاسلام دانشی افزود: ما برای سال جاری برنامه های متنوع و تاثیرگذاری را پیش بینی کردیم‌ و سعی کردیم فعالیت های متعددی در این ایام برای مخاطبین خود ارائه  نماییم. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: ما امیدواریم که ویروس منحوس کرونا هر چه زودتر از بین برود اما اگر این شرایط فعلی پا برجا باشد ما برای آن نیز برنامه پیش بینی کردیم و متناسب با شرایط جامعه برنامه های خود را اجرا خواهیم کرد .

حجت الاسلام والمسلمین دکترحسینی امام جمعه ساوه  نیز ضمن تشکر از فعالیت های فرهنگی استان گفت : انتظار ما هم همین است که در هر حال فعالیت های فرهنگی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام شود.

دکترحسینی بررسیدگی به مسائل و مشکلات  فرهنگی در شهرستان ساوه و تقویت این فعالیت ها تاکید کرد و با اشاره به محدودیت های فعلی که بر اثر شیوع ویروس کرونا برای فعالیت ها به وجود آماده گفت : باید راه های لازم برای انجام فعالیت های فرهنگی هنری و قرآنی پیش بینی شود که هم مسائل بهداشتی رعایت شود و هم فعالیت  کاهش پیدا نکند. 

اوقات شرعی

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com