خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


بازدید از مکان پردیس سینمایی راه اندازی گذر فرهنگی

     حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از ساخت پروژه پردیس سینمایی امیدخبر داد و عنوان داشت حجت الاسلام والمسلمین عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی  به همراه دکتر علی میرزایی  فرماندار و سیدمهدی حسینی شهردار شهر ساوه ضمن بازدید از مکان پردیس سینمایی شهرستان ساوه در خصوص آغاز ساخت این پروژه تبادل نظر کردند.

وی افزود است ساخت پروژه بزرگ پردیس سینمایی ساوه از جمله طرح هایی است که بر اساس تفاهمنامه مشترک بین معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری ساوه می باشد و بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده ظرف روزهای آینده و در آستانه عید سعید فطر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی آغاز خواهد شد.  

 محمودی فر اظهار داشت در این جلسه ضمن بازدید از نقاط مختلف تاریخی شهر ساوه  نحوه راه اندازی گذر فرهنگی این شهرستان  نیز مورد ارزیابی و تبادل نظر قرار گرفت .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه افزود راه اندازی گذر فرهنگی ساوه  به منظور ارائه آثار هنرمندان ساوجی از جمله برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی است که در سال جاری و در حال پیگیری می باشد که نیازمند همراهی و همکاری مسئولین وشهرداری و شورای شهر ساوه است.

اوقات شرعی

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com