خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

گزارش عملکرد

پیوند ها


روزنامه های کشور

مسابقه فرهنگی انتظار

     حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری مسابقه فرهنگی انتظار خبر داد و بیان  داشت: با توجه به شرایط ویروس کرونا این مسابقه به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و با همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزارشد.

   رئیس اداره ارشاد افزود: سؤالات این مسابقه به مناسبت ولادت حضرت ولی عصر(عج) و برای ترویج فرهنگ انتظار در خانواده ها از طریق فضای مجازی توزیع و تعداد 200 نفر در این مسابقه شرکت نمودند که در مورخ 4/2/99 در جلسه کانون های فرهنگی و هنری مساجد، مراسم قرعه کشی انجام و تعداد 15 نفر به قید قرعه انتخاب شدند . 

اسامی برندگان مسابقه به شرح ذیل می باشد که می توانند در ساعت اداری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه و هدایای خود را دریافت نمایند.

آقایان:

مهدی عبدلی

محمدهادی مجیبی

داود کیانی راد

جعفر محمدی

هادی عبدلی

ولی ا... حیدری

مرتضی رمضان پور

زانیار مقصودی

خانم ها :

سمیه سیار

کبری غفارزاده

شراره مقصودی

سیده فاطمه تشنه دل

سمیه کاوه

فاطمه محمدی کنجانی

سمیرا امیری

اوقات شرعی

حدیث روز

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com