خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


دیدار حجت‌الاسلام عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با حجت‌الاسلام سبزی نماینده منتخب مردم شهرستان ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی

      حجت‌الاسلام عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در دیدار با حجت‌الاسلام سبزی نماینده  منتخب مردم شهرستان ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی مسایل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنری را مورد بررسی قرار دادند.

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از دیدار حجت الاسلام و المسلمین عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام و المسلمین محمد سبزی نماینده منتخب مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی مورخ 28/1/99 خبرداد و بیان داشت:

      حجت‌الاسلام عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در دیدار با حجت‌الاسلام سبزی نماینده مردم شهرستان ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی مسایل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنری را مورد بررسی قرار دادند.

حجت الاسلام دانشی افزود: انتظار می‌رود با مدیریت جهادی که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند کار‌های جدی و اساسی در زمینه فرهنگی انجام گیرد.

     وی ادامه داد: تحول در حوزه فرهنگ از مطالبات مقام معظم رهبری است و هنرمندان باید به تناسب و اقتضای فضای جامعه و با انگیزه الهی و جدیت و به‌کارگیری روش‌های مؤثر باید در حوزه فرهنگ تحول‌آفرین باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: امید است تا نمایندگان با ورود به حوزه فرهنگ و هنر ما را در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری بیشتر یاری دهند.

    حجت الاسلام سبزی هم در این دیدار گفت: سوق‌دادن فرهنگ جامعه به سوی رشد و تعالی و سدکردن راه‌های نفوذ فرهنگ‌های بیگانه از اهم وظایف مدیران در حوزه فرهنگی است.

     وی افزود: هر حرکت فرهنگی که بتواند آرمان‌های انقلاب را در بین مردم جامعه نهادینه کند، حرکتی در راستای فرمایش‌ها و رهنمود‌های مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ است و مورد حمایت قرار می‌گیرد.

اوقات شرعی

حدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com