خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


جشن انقلاب بخش نوبران

  حجت الاسلام والمسلمین رسول دادخواه  امام جمعه بخش نوبران در جشن انقلاب  بیان داشت : پیروزی انقلاب اسلامی یک حادثه مهم و حیرت انگیز برای جهانیان بود و یکی از رژیم های منفور ستم شاهی را که از حمایت قدرت های بزرگ برخوردار بود ریشه کن ساخت و تحولی عظیم از نظرسیاسی،اجتماعی و مردمی به وجود آورد.

حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه ازبرگزاری جشن انقلاب خبردادو بیان داشت: این مراسم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه ،اداره آموزش و پرورش نوبران و شهرداری و شورای اسلامی شهر نوبران به مناسبت ایام ا... دهه فجر در روز دوشنبه مورخ 21/11/98 در شهر نوبران برگزارگردید.

     دراین مراسم حجت الاسلام والمسلمین رسول دادخواه بیان داشت : پیروزی انقلاب اسلامی یک حادثه مهم و حیرت انگیز برای جهانیان بود و یکی از رژیم های منفور ستم شاهی را که از حمایت قدرت های بزرگ برخوردار بود ریشه کن ساخت و تحولی عظیم از نظرسیاسی،اجتماعی و مردمی به وجود آورد.

   امام جمعه نوبران افزود: این جریان سیاسی یک بار دیگر اسلام را به عنوان یک قدرت تعیین کننده در جهان مطرح نمود و چشم انداز وحدت جهان اسلام را که ایستادگی در برابرسلطه و استعمار بود در برابر چشمان جهان خواران و سلطه گران مزدور به تصویر کشید.

     امام جمعه  نوبران اظهار داشت: مردم ایران می بایست در این ایام مبارک با برگزاری جشن های دهه فجر این حرکت عظیم و این خاطره فراموش نشدنی را به نسلهای آینده منتقل سازند.

   برنامه های این جشن با شکوه عبارت بودند از: اجرای نمایش طنز - اجرای سرود موسیقی- برگزاری مسابقه حضوری و اهداء جوایز

اوقات شرعی

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com