خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


هجدهمین آزمون کتبی سراسری قرآن و عترت

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری هجدهمین آزمون کتبی سراسری قرآن و عترت خبرداد و بیان داشت: این آزمون به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و با همکاری دانشگاه پیام نور،اداره اوقاف و امورخیریه و کانون های فرهنگی و هنری مساجد روز جمعه مورخ 11/11/98 در دو نوبت 30/8 و 30/10 در محل دانشگاه پیام نور برگزار شد.

   رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی ابراز داشت: آزمون کتبی در دو رشته تفسیرسوره بقره و ترجمه درک معانی سوره بقره،دو رشته حفظ و ترجمه نهج البلاغه،حفظ و ترجمه  صحیفه سجادیه و نیایش های امام سجاد(ع) و حفظ قرآن کریم در دو نوبت برگزار و 371 نفر در آزمون مذکور شرکت داشتند.

   وی گفت: به برگزیدگان آزمون به قید قرعه جوایزنقدی اهداء می شود و نفراتی که موفق به کسب حد نصاب قبولی شوند گواهینامه اهداء می شود. 

اوقات شرعی

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com