پیوند ها


دیدار با خانواده شهید مسلم شعبانی

 علی میرزایی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه  در  دیدار با خانواده شهید مسلم شعبانی تأکید کرد: بزرگداشت و تکریم شهید در جامعه یعنی بزرگداشت و تکریم فرهنگ شهادت و تمام نیکی ها  و ترویج روحیه ایثارگری و فداکاری برای ارزش ها و دفاع از جامعه و سرزمین اسلامی،فرهنگ و روحیه ای که قوام بقاء جامعه و نظام و سرزمین اسلامی همواره نیازمند به آن است.

حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از دیدار با خانواده شهید مسلم شعبانی خبر داد و بیان داشت: به مناسبت هفته بسیج،علی میرزایی معاون استاندار و فرماندار،عبدا... سالمی رئیس شورای اسلامی به همراه جمعی از مسئولان با خانواده طلبه شهید مسلم شعبانی از شهدای هنرمند مورخ 6/9/98 دیدار کردند.

      علی میرزایی در این برنامه عنوان داشت: از آنجایی که شهید برای خدا و در راه خدا و حتی خود را برای نجات و سعادت جامعه  فدا می نماید و هرچند پاداش اصلی خود را از خداوند دریافت می کند اما جامعه نیز به لحاظ حقی که شهید برگردن آنان دارد مدیون شهید است و باید با تمام وجود دین خود را در قبال شهید ایفا نماید. وی افزود:زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و الگوسازی ازشخصیت و سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه شهدا بخشی از وظایف جامعه نسبت به شهدا است.

     فرماندار ساوه تأکید کرد: بزرگداشت و تکریم شهید در جامعه یعنی بزرگداشت و تکریم فرهنگ شهادت و تمام نیکی ها  و ترویج روحیه ایثارگری و فداکاری برای ارزش ها و دفاع از جامعه و سرزمین اسلامی،فرهنگ و روحیه ای که قوام بقاء جامعه و نظام و سرزمین اسلامی همواره نیازمند به آن است.

حدیث روز

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.