خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

گزارش عملکرد

پیوند ها


روزنامه های کشور

اکران فیلم مستند رفتار من عادی است

       حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از اکران مستند رفتار من عادی است خبرداد و بیان داشت: این برنامه  با همکاری اداره فرهنگ وارشاداسلامی در روز چهارشنبه مورخ 29/8/98 در محل سالن شهید آوینی برگزار گردید.

رئیس اداره ارشاد ساوه اظهار داشت: این برنامه با هدف صیانت از حقوق شهروندی برگزار شد که در این مستند نگاه مردم یک جامعه رابه بیماران ام اس و مشکلات آنها و نیازهای قانونی آنها مانندکسب وکار ،ازدواج ، حقوق شهروندی و ... بازگو می کند. 

   وی افزود:تهیه و تولید این گونه آثار می تواند مشکلات بیماران خاص را عنوان کند و نگاه جامعه را نسبت به این افراد تغییر دهد . عوامل این فیلم به شرح ذیل می باشد:  

 

تهیه کننده: رضا محمودیان 

نویسنده وکارگردان: محمد شهبازی

بازیگران: محمد شهبازی – عنایت ا... عظیمی

اوقات شرعی

حدیث روز

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com