پیوند ها


نشست تخصصی پدافند غیرعامل

حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نشست تخصصی پدافند غیرعامل خبرداد و بیان داشت: این نشست به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در مورخ 12/8/98 در محل سالن شهیدآوینی برای هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای سرداران شهید و تعدادی از هنرمندان برگزارگردید.

 دراین نشست حسن خسروانی مسئول آموزش جمعیت هلال احمر شهرستان ساوه ابرازداشت: اقدامات دفاع غیرعامل شامل اصول اساسی و ملاحظاتی است که در کشورهای جهان این اصول و ملاحظات پذیرفته شده اند.ولی شیوه به کارگیری آنها ابتکاری،هنرمندانه و خردمندانه است و وسعت هر اصل به خلاقیت فکری بشرو شرایط زمانی و مکانی بستگی دارد و بعضا" حدّ و مرزی برای اصول نمی توان معین کرد.

   ایشان در ادامه درخصوص رسالت هلال احمردر فرهنگسازی پدافند غیرعامل و وظایف این سازمان در این خصوص سخنان مهمی را ارائه نمودند و برای آگاهی مردم گذراندن دوره های تخصصی هلال احمر را ضروری دانستند.

   در این نشست حسن خسروانی درخصوص چگونگی آمادگی برای زمان زلزله را برای مخاطبین را توضیح دادند و اعلام نمودند هلال احمرآمادگی دارد به صورت رایگان کلیه دوره ها را برای مردم برگزار نماید.

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.