پیوند ها


نمایشگاه پوستر مفهومی پدافند غیرعامل

حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه پوستر مفهومی پدافند غیرعامل  خبرداد و بیان داشت: این نمایشگاه به مناسبت هفته پدافند غیرعامل به مدت یک هفته در فرهنگسرای ارشاد برگزار گردیده است که علاقه مندان می توانند صبح ها از ساعت 8 الی 14 وعصرها از ساعت 16 الی 19 از نمایشگاه مذکور بازدید نمایند.

   رئیس اداره ارشاد ساوه افزود: دراین نمایشگاه 30 اثر از فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص ضرورت پدافند غیرعامل و همچنین انتقال مفاهیم وکارکردهای پدافند غیرعامل درحوزه زیستی،شیمیایی سایبری و اقتصاد در قالب پوستر به نمایش گذاشته شده است.

   

حسین محمودی فر در ادامه ابراز داشت: به مناسبت هفته پدافند غیرعامل مسابقه انشاء با موضوع پدافند غیرعامل و راههای مصون سازی شهر بین اعضاء کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزارشده است که پس از جمع آوری آثار به پنج اثر برتر به قید قرعه جوایز نقدی اهداء می گردد.

حدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.