پیوند ها


سومین کارگاه آموزش جام باشگاه های کودک و نوجوان

 حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه در سومین کارگاه آموزش جام باشگاه های کودک و نوجوان  افزود: تبدیل کتابخوانی به یک فرهنگ گسترده و مستمر نیازمند پرورش نسلی است که از نخستین سال های زندگی با کتاب آشنا شود.

  حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از تشکیل سومین کارگاه آموزش جام باشگاه های کودک و نوجوان خبرداد و بیان داشت: این کارگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و مدیریت آموزش و پروش به مدت 16 ساعت در روزهای 11 و 18 مهر در سالن شهیدآوینی برای مربیان آموزش و پرورش برگزار می شود.

   رئیس اداره ارشاد ساوه در آغاز فعالیت کارگاه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و مساعدت مدیریت آموزش و پرورش اظهار داشت: افزایش سرانه مطالعه درکشور نیاز به برنامه ریزی جامع دارد که نخستین لازمه اجرایی شدن آن علاقه مندی به کتاب از دوران کودکی است وی افزود: تبدیل کتابخوانی به یک فرهنگ گسترده و مستمر نیازمند پرورش نسلی است که از نخستین سال های زندگی با کتاب آشنا شود.

   حسین محمودی فر تصریح کرد: یکی از راهکارهای ترغیب کودکان برای همنشینی با کتاب ایجاد علاقه مندی است این راهکار در دوران کودکی باید در قالب انتخاب کتابهایی سازگار با روحیه کنجکاو و کودکانه آنها صورت گیرد.

حسین محمودی فر در ادامه با تأکید بر این که ذهن پویای کودک و بالا بودن ماندگاری رفتارهای اجتماعی فرصت مناسبی برای نهادینه کردن الگوهای رفتاری درست را در جامعه فراهم می کند.لذا خوب است فرهنگ کتاب خواندن را در خود وکودکمان گسترش دهیم و با آگاهی بیشتر درباره نوع کتاب و تناسب آن با سن فرزند مان تصمیم گیری کنیم.

   ضمنا" کارگاه با همکاری تسهیلگران باشگاه کتابخوانی آقای اصغر تنهایی و خانم ها اکرم هزارخوانی و پری دانشور برگزارشده است و مربیان می توانند پس از پایان آموزش نسبت به تشکیل جام باشگاه کتابخوانی اقدام نمایند.

 

 

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.