پیوند ها


نمایشگاه عکس لایه های پنهان جنگ

حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برپایی نمایشگاه عکس لایه های پنهان جنگ  خبر داد و بیان داشت این نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل فرهنگسرای ارشاد برگزار گردید.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه ضمن تبریک هفته دفاع مقدس ابراز داشت در این نمایشگاه 30 قطعه عکس که در بر دارنده ی اسنادی از ائتلاف غرب علیه انقلاب اسلامی و همچنین سیمای رژیم بعثی و حامیانش را درخلال هشت سال نبرد نابرابر نشان می دهد به معرض نمایش گذاشته شده است.

ایشان در ادامه تصریح کرد عوامل معنوی ویژگیهای رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس ضمن پیروزی ملت مسلمان ایران بر کفر جهانی گنجینه ای از ذخایر معنوی را بر امت اسلامی به وجود آورد. این ویژگی ها همچنان به عنوان یک ذخیره مورد نیاز ملت ایران در گذر از عقبه های سخت پیش رودر مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی خواهد بود .

استفاده از گنجینه دفاع مقدس یک تکلیف و ضرورت برای همگان به حساب می آمد اما متولیان دفاع مقدس ، اصحاب رسانه و متولیان امور فرهنگی تکلیف مضاعفی دارند.

محمودی فر افزود : علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح الی 14 و عصرها از ساعت 16 الی 19 از نمایشگاه مذکور بازدید نمایند.

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.