نمایشگاه و فروشگاه تجسمی

  علی میرزایی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه دربرگزاری نمایشگاه و فروشگاه تجسمی تصریح کرد: به دلیل وجود پتانسیل فراوان و هنرمندان توانا و همچنین سابقه فرهنگی و هنری برپایی این نمایشگاه در حمایت از فرهنگ و هنر شهرستان و همچنین حمایت از هنرمندان در تولید آثار هنری تأثیر گذار می باشد.

  حسین  محمودی فر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه و فروشگاه تجسمی خبر داد و بیان داشت: این نمایشگاه به مناسبت هفته دولت با حضور علی میرزایی معاون استاندار و فرماندار ،رییس و اعضاء شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین و هنرمندان مورخ 31/5/98 در محل فرهنگسرای ارشاد افتتاح شد.

   علی میرزایی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان نمایشگاه ابراز داشت: هنرمند با ارائه آثار هنری از طریق رسانه های گوناگون زوایای خاموش پوشیده و بیان نشده زندگی را انعکاس داده و پیام هایی مبنی بر دریافت راه های پیروزی و خوشبختی را برای مخاطبینش ارائه می دارد. وی افزود: هنرمند با الهام گیری از محیط و دنیای دورنی خویش متحول شده و آثار هنری تولید می نماید که دارای معانی و مفاهیم خاص می باشد.

میرزایی تصریح کرد: به دلیل وجود پتانسیل فراوان و هنرمندان توانا و همچنین سابقه فرهنگی و هنری برپایی این نمایشگاه در حمایت از فرهنگ و هنر شهرستان و همچنین حمایت از هنرمندان در تولید آثار هنری تأثیر گذار می باشد.

   رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از هنرمندان مشارکت کننده در برگزاری نمایشگاه ابراز داشت: هنر در زندگی ما تأثیر می گذارد و مدت زمانی را که برای رصد کردن آثار هنری صرف می نماییم بسیار ارزشمند است چرا که رصد کردن این آثار هم حس خوبی در ما ایجاد می کند و هم درک ما را بالاتر می برد و همه اینها در نتیجه به رشد شخص ما منجر می گردد. بدون شک باید آحادجامعه با هنر و آثار هنری آشنا شده و آثار هنری را به محیط خانه  خود بکشانند که این امر موجب رونق تولید آثار هنری و حمایت از هنرمندان خواهد شد.

   وی افزود: مسئولان سازمان های خصوصی و دولتی می بایست نگاه ویژه به هنر و آثار هنری داشته باشند و با خرید آثار هنری در تداوم جریان فرهنگی قدم بردارند.

   محمودی فر تصریح کرد: دراین نمایشگاه 100 اثر از 35 هنرمند به نمایش گذاشته شده که علاقه مندان می توانند صبح ها از ساعت 8 الی14 و عصرها از ساعت 17 الی 20 از نمایشگاه مذکور بازدید نمایند.

 

ضمنا دراین نمایشگاه هنرمندان توضیحاتی در خصوص آثار خود ارائه دادند.

اوقات شرعی

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com