خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


مراسم انس با قرآن و اهل بیت(ع) به مناسبت دهه ولایت

       حجت الاسلام و المسلمین حسن علی خوئینی از ستاد غدیر قم درمراسم انس با قرآن و اهل بیت(ع) که به مناسبت دهه ولایت برگزار شدابراز داشت: پدر و مادر با رفتارهای مذهبی و قرآنی خود در منزل می توانند در فرزندان خود اثر گذار باشند.

   حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری مراسم انس با قرآن و اهل بیت(ع)  به مناسبت دهه ولایت خبرداد و بیان داشت: این مراسم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی،تبلیغات اسلامی،مؤسسه قرآنی حضرت صاحب الزمان(عج) مورخ 19/5/98 رأس ساعت 10  در محل سالن سلمان ساوجی برگزار شد.

   در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حسن علی خوئینی از ستاد غدیر قم ابراز داشت: پدر و مادر با رفتارهای مذهبی و قرآنی خود در منزل می توانند در فرزندان خود اثر گذار باشند.

  وی افزود: مادرانی که سبک زندگی منزل خود را با محبت اهل بیت(ع) و توجه و توسل به اهل بیت(ع) مدیریت می کنند قطعا" فرزندانی خواهند داشت که محبت اهل بیت(ع) و قرآن در ذهن و دل آنها رشد خواهد کرد.

  حجت الاسلام و المسلمین خوئینی در ادامه برنامه شاد و جذاب قرآنی و مذهبی انس با قرآن و انس با اهل بیت را برای کودکان و نوجوانان اجرا نمودند.

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی یعقوبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی در این مراسم اظهار داشت:تبلیغ غدیر واجب است و کسی که عید غدیر را گرامی بدارد خداوند خطاهای کوچک و بزرگ او را می بخشد و اگر از دنیا برود در زمره شهدا خواهد بود وی افزود: غدیر روز بیعت با امام زمان (عج) است و بزرگترین عید می باشد.ایشان تصریح کرد: امروز نگذاریم که تاریخ تکرارشود،نگذاریم خونهای شهدا فراموش شود و با تبلیغ غدیر و با برگزاری جشن های گسترده غدیر اهداف غدیر را علنی کرده و تجدید بیعت با امام زمان(عج) و ولی زمان (عج) داشته باشیم.

   در پایان با اهداء لوح و هدایا از غنچه های قرآنی تقدیرگردید. 

اوقات شرعی

حدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com