پیوند ها


جشن پیوند آسمانی ها

حجت الاسلام و المسلمین دهنوی درمراسم جشن پیوند آسمانی ها جایگاه ازدواج و حقوق خانم ها و آقایان را در دین مبین اسلام در مقایسه با دنیای غرب تبیین نموده و بیان داشت: دین اسلام دین ارزشمند و کاملی است که حقوقی که برای زنان و مردان در آن دیده شده است ریشه در منبع وحی دارد و این حقوق را پروردگار و خالق انسان برای آنها وضع کرده است.

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از مراسم جشن پیوند آسمانی ها خبرداد و بیان داشت: این برنامه با مشارکت دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد و کانون فرهنگی هنری سلمان فارسی مسجد ابوذر در روز یکشنبه مورخ 13/5/98 درمحل سالن سلمان ساوجی برگزار گردید.وی افزود: این مراسم به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) برای دوازدهمین سال متوالی به منظور ترویج فرهنگ ازدواج آسان،کاهش آسیب های اجتماعی و صیانت از حقوق شهروندی با حضور کارشناس خانواده و سخنران کشوری حجت الاسلام و المسلمین دهنوی و 40 زوج از کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان ساوه برگزار شد.

    در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دهنوی جایگاه ازدواج و حقوق خانم ها و آقایان را در دین مبین اسلام در مقایسه با دنیای غرب تبیین نموده و بیان داشت: دین اسلام دین ارزشمند و کاملی است که حقوقی که برای زنان و مردان در آن دیده شده است ریشه در منبع وحی دارد و این حقوق را پروردگار و خالق انسان برای آنها وضع کرده است.

   حجت الاسلام و المسلمین دهنوی با اشاره به سیره زندگی ائمه اطهار(ع) به ویژه حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) حقوق معنوی زن و مرد را در زندگی مشترک زناشویی جزء جدایی ناپذیر از زندگی زوجین دانسته و آن را رمز موفقیت و تحکیم بنیان خانواده ها عنوان کرد.

   اجرای نمایش طنز،مولودی خوانی،مرشد خوانی،شعرخوانی،قرعه کشی و ... از دیگر برنامه های این مراسم باشکوه بودند.درپایان با تقدیم هدیه و لوح تبریک از 40زوج مدعو تقدیرگردید.

حدیث روز

امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.