پیوند ها


عصر شعرکرامت

  حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه در برنامه عصر شعرکرامت ضمن تبریک دهه کرامت ولادت حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) عنوان داشت: سخن گفتن درباره اولیاء الهی دریایی است که در حجم اندک شعری جا نمی گیرد اما شاعران تلاش کرده اند تا از این دریا به حد خود برگیرند تا به وصف جمالی از صفات امام خوبی ها بپردازند.

  حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری عصر شعرکرامت خبرداد و بیان داشت: این مراسم به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و انجمن ادبی سلمان ساوجی به مناسبت دهه کرامت مورخ 18/4/98 ساعت 18 درمحل سالن شهید آوینی برگزار شد.

    رئیس اداره ارشاد ساوه در این برنامه ضمن تبریک دهه کرامت ولادت حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) عنوان داشت: سخن گفتن درباره اولیاء الهی دریایی است که در حجم اندک شعری جا نمی گیرد اما شاعران تلاش کرده اند تا از این دریا به حد خود برگیرند تا به وصف جمالی از صفات امام خوبی ها بپردازند.

  وی افزود: ادبیات فارسی از سر آغاز مزیّن به نام ائمه اطهار بوده است و به ویژه در سه دهه انقلاب به دلیل ایجاد فضای گسترده و دینی،شاعران بسیاری در حوزه ادبیات آئینی کارکرده اند.

  وی گفت: شعرآیینی نقش سازنده در باروری فرهنگ ما داشته است و درشرایط کنونی سرودن اشعار آئینی می تواند برای رفع نیازهای حسی و عاطفی جامعه بسیار سودمند باشد.قرائت شعر توسط 8 نفر از شاعران در مدح امام رضا(ع) و اجرای موسیقی و تقدیر از شاعران از دیگر برنامه های این نشست بود.

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.