پیوند ها


نمایشگاه عکس با موضوع عفاف و حجاب

  حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه عکس  با موضوع عفاف و حجاب خبرداد و بیان داشت: این نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و حوزه هنری به مناسبت هفته عفاف و حجاب از مورخ 15/4/97 به مدت 10 روز درمحل فرهنگسرای ارشاد برگزار شده است.

   رئیس اداره ارشاد ساوه در حاشیه این نمایشگاه ابراز داشت: اهمیت حجاب و پوشش اسلامی تا جایی است که خداوند متعال  در بسیاری از سوره های قرآن از آن به عنوان یک ضرورت یاد می کند و آن را حافظ انسان در برابربسیاری از بیماری های جسمی و روانی می داند

وی افزود: از نظراسلام حجاب فقط اختصاص به زن ندارد بلکه نوعی پرده است که در روابط میان زن و مرد وجود دارد.

   حسین محمودی فر اظهار داشت: هدف اسلام از حجاب،آن است که زن مسلمان با فراغت کامل بتواند وظایف و رسالت اساسی خویش را انجام دهد که حفظ نسل انسان،پرداختن به شئون خانه و خانه داری،تربیت کودک و اهمیت دادن به آن است.

   وی گفت: دین مبین اسلام حجاب را به عنوان عامل مهم حفظ و اعتدال شخصیت فردی و تحکیم بنیان خانوادگی و عفت و اخلاق اجتماعی برزن واجب فرموده است.

    حسین محمودی فر تصریح کرد:حجاب از کارکرد اجتماعی نیز برخوردار است از این رو التهاب جسمی و معاشرت های بی بندو بار را کنترل و بر تحکیم خانواده افزوده و از انحلال کانون محکم زناشویی جلوگیری و امنیت اجتماعی را فراهم می سازد.

حسین محمودی فردر ادامه افزود: دراین نمایشگاه 22 عدد تابلو عکس برای بازدید علاقه مندان به نمایش گذاشته شده است و علاقه مندان می توانند از ساعت 8 صبح الی 14 و عصرها از ساعت 17 الی 20 بازدید نمایند.

حدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.