پیوند ها


برگزاری نشستی به عنوان پاتوق دخترانه

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نشستی به عنوان پاتوق دخترانه خبرداد و بیان داشت: این نشست به مناسبت دهه کرامت و روز دختر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی ،بسیج خواهران و نیروی انتظامی مورخ 12/4/98 ساعت 18 در محل سالن شهیدآوینی برگزار شد.

دراین نشست در ابتدا فیلم اغفال درخصوص آسیب های اجتماعی دختران و نتیجه اعتماد به جنس مخالف پخش شد.

    سپس کارشناس نیروی انتظامی درخصوص آسیب های اجتماعی ابرازداشت: هر جامعه متناسب با شرایطی مثل فرهنگ،رشد و انحطاط خود با انواعی از انحرافات و مشکلات روبروست که تأثیر مخربی روی فرآیند ترقی آن جامعه دارد و هرجامعه در حال دست و پنجه نرم کردن با یک نوع یا انواعی از آسیب های اجتماعی است و شکی نیست که شناخت چنین مشکلاتی می تواند مسیرحرکت جامعه را به سوی ترقی و تعامل همراه سازد به طوری که به جلوگیری از تداوم آنها و ارائه راه حل هایی به سلامت جامعه کمک نماید.

وی افزود: شناسایی علل اساسی و کنترل آسیب های اجتماعی می تواند بسیاری از نیروهای از دست رفته جامعه را تجدید نظر نموده و در مسیر های سالم جامعه هدایت کند.کارشناس نیروی انتظامی در ادامه درخصوص آسیب های اجتماعی شهرستان و مشکلات پیش روی دختران آسیب دیده،از جمله خودکشی،فرار دختران،افسردگی و رفتارهای ناهنجار دختران مطالب مبسوطی ارائه نمودند و اعلام داشتند که مرکز مشاوره اجتماعی نیروی انتظامی آمادگی رسیدگی و کمک به مشکلات دختران آسیب دیده را دارد.

  مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت(ع) از برنامه های دیگر این نشست بود.

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.