پیوند ها


همایش شعرآزادبه مناسبت فرارسیدن روز قلم

          حسین محمودی فرت،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه درهمایش شعرآزاد کهبه مناسبت فرارسیدن روز قلم برگزار شدتصریحکرد: ارزش قلم همیشه و در هر عصری نمایان است به شرطی که قلم در دست افرادی باشد که به اعتبار قلم ارج نهند و از قلم درراه خدمت به خلق به ویژه افراد محروم و دست تنگ به کار اندازند،وی افزود:اگر قلم به دست افراد صاحب قلم و خوش فکر و بلند اندیشه باشد جایگاه رفیع و بلند مرتبه خواهد داشت.

  حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از همایش شعرآزاد خبرداد و بیان داشت: این همایش به مناسبت فرارسیدن روز قلم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و انجمن ادبی سلمان ساوجی مورخ 11/4/98 ساعت 18 در محل سالن شهید آوینی برگزارشد.

رئیس اداره ارشاد ساوه در این همایش ضمن تبریک روز قلم ابراز داشت: قلم نقش به سزایی در رشدوتعالی فرد و جامعه دارد، تئاتر سینما و بسیاری از هنرهای دیگر دارای متن و سناریو که به قلم نویسندگان تنظیم می شود.وی افزود:یکی از مهم ترین رویدادهای زندگی بشرآشنایی با قلم و خط است تا مطالب و خواسته های خود را برجریده روزگار ثبت نماید.قلم وسیله حفظ تداوم تمدن های بشری و پیشرفت و تکامل علوم و ابزار اندیشه ها و افکار،منشاء هدایت و آگاهی بشراست.

   محمودی فراظهار داشت: پیشرفت علوم و تمدن مرهون تلاش بی دریغ نویسندگان است حفظ گسترش تعالی و رشد فرهنگ انسان ها وابسته به اثرات قلم است ماندگاری بیان و گفتار،تعمیق و گسترش اندیشه ها برعهده قلم است تا نسلی به نسل دیگر و ازیک برهه به دوره متوالی منتقل شود.

      حسین محمودی فرتصریح کرد: ارزش قلم همیشه و در هر عصری نمایان است به شرطی که قلم در دست افرادی باشد که به اعتبار قلم ارج نهند و از قلم درراه خدمت به خلق به ویژه افراد محروم و دست تنگ به کار اندازند،وی افزود:اگر قلم به دست افراد صاحب قلم و خوش فکر و بلند اندیشه باشد جایگاه رفیع و بلند مرتبه خواهد داشت.

   شعرخوانی توسط 8 شاعر، دو داستان نویس و اجرای موسیقی از دیگر برنامه های این همایش بود./

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.