پیوند ها


ورکشاپ خوشنویسی و ایستگاه نقاشی

      حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری ورکشاپ خوشنویسی و ایستگاه نقاشی خبرداد و بیان داشت:این برنامه با همکاری انجمن های تجسمی و خوشنویسی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر مورخ 4/4/98 در محل دریاچه تفریحی امام خمینی برگزارشد.

   رئیس اداره ارشاد ساوه ابراز داشت:مسئله اعتیاد در جهان امروز از مسائل مهم اجتماعی است که در بیشتر کشورها به صورت مشکل عمده ای مطرح شده و کشور مانیز از این آسیب در امان نمانده و هر روز در گوشه وکنار این مملکت شاهد قربانی افرادی در دام مواد اعتیاد آور هستیم که با مشاهده این وضع هرانسان دور اندیشی را به مطالعه وامی دارد تا از قربانی بیشتر افراد جامعه جلوگیری نماید و برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر با همین هدف و در راستای آگاه سازی و تنویرافکار عمومی برگزار می شود.

   حسین محمودی فر تصریح کرد: مواد مخدر قدرت تفکر،خلاقیت،توان،کوشش و سازندگی را از انسان ها گرفته و بنیان خانواده و اعتقاد و باورهای دینی آنها را درمعرض نابودی و از هم پاشیدگی قرارداده است و متأسفانه روز به روز رو به گسترش است.

   مرشد خوانی-اهداء جوایز به بهترین نقاشی و همچنین خوشنویسی شعارهایی با موضوع پیشگیری از اعتیاد و اهداء به بازدید کنندگان از دیگر برنامه های این ورکشاپ بود.

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.