پیوند ها


محفل انس با قرآن به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری محفل انس با قرآن خبرداد و بیان داشت: این محفل به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه،شهرداری و شورای اسلامی شهرغرق آباد با حضور قاری بین المللی آقای حاج هادی موحد امین در مورخ 12/3/98 در محل مسجد جامع شهرغرق آباد برگزار شد.

حجت الاسلام افرازیده امام جماعت مسجد جامع شهرغرق آباد در این محفل ابراز داشت:حضرت امام خمینی از کم نظیرترین و ممتازترین شخصیت های تاریخ بشریت است که اندیشه های بلند الهی و تلاش صادقانه خویش مسیر تاریخ را دگرگون کرده و سرمنشاء تحولات عظیمی در ایران و جهان گردید.

   وی افزود:امام خمینی(ره) نمونه انسان کامل و شخصیتی جامع است که یکی از اصلی ترین انقلابهای تاریخ را به پیروزی رساند و نظامی بی بدیل را پایه ریزی و رهبری نمود.ایشان تصریح کرد: امام(ره) با تکیه برعنصر آگاهی استقامت و شجاعت،تزلزلی آشکار در ارکان و مبانی مکاتب الحادی و تمدن های مادی غرب و شرق به وجود آورد.

  تلاوت قرآن توسط قاری میزبان و همچنین تلاوت توسط حاج هادی موحد امین از قاریان بین المللی از برنامه های دیگراین محفل بود./ 

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.