پیوند ها


نشست ادبی به مناسبت فتح خرمشهر و روز مقاومت ایثار و پیروزی ونمایشگاه عکس

حسین محمودی فر ، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نشست ادبی به مناسبت فتح خرمشهر و روز مقاومت ایثار و پیروزی خبرداد و بیان داشت: این نشست با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و کانون بسیج هنرمندان مورخ 31/2/98 در محل فرهنگسرای ارشاد برگزار شد.

.این نشست که با حضور تعدادی از شاعران کانون بسیج هنرمندان استان مرکزی برگزار گردید،رئیس اداره ارشاد اسلامی ضمن تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر ابراز داشت: فتح خرمشهر آن چنان سترگ بود که دستگاه های تبلیغاتی و مطبوعات غرب را مجبور ساخت تا به این پیروزی بزرگ اعتراف نموده و آن را ضربه مهلک و استراتژیک بر پیکر ارتش عراق تلقی نماید.

     وی افزود: فتح خرمشهر یک مسأله عادی نبود بلکه معجزه الهی و امداد غیبی بود که به دست توانای رزمندگان اسلام رقم خورد دشمنان نظام و انقلاب با تکیه برمحاسبات غلط مادی و غفلت از قدرت الهی خرمشهر را تسخیرناپذیر و ناممکن می دانستند بدین جهت وقتی خبرفتح خرمشهر در رسانه ها و مطبوعات پخش شد دشمنان اسلام را بُهت زده و حیرت زده ساخت.

  اجرای شعرخوانی توسط شاعران از دیگر برنامه های این نشست بود.حسین محمودی فر در ادامه از برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس در محل فرهنگسرای ارشاد نیز خبرداد.

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.