پیوند ها


برگزاری جنگ کودک عمو امید

 حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جنگ کودک عمو امید خبرداد و بیان داشت: این جنگ با همکاری مؤسسه فرهنگی و هنری صدای بشارت در مورخ 14/2/98  رأس ساعت 18 در محل سالن سلمان ساوجی  اجرا گردید.

    رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه عنوان داشت: این جنگ با هدف شادی و نشاط برای کودکان و همچنین تعمیق پیوند خانوادگی برگزار گردیده است.حسین محمودی فر ابراز داشت: نیاز به شادی در روند رشد و شخصیت سازی کودکان تأثیر گذار است و روانشناسان تأکید دارند که کودکان شاد از سلامت جسمی و روحی بیشتری برخوردارند و در آینده انسان های موفق تری خواهند بود.کودکانی که شادی جزیی از زندگی آنها باشد اعتماد به نفس بالاتری داشته و در مقابله با مشکلات قدرت انعطاف پذیری و تصمیم گیری قوی تری دارند.

      حسین محمودی فرتصریح کرد:هرچه شادی بیشتر را خلق کنیم در آینده نوجوانان و جوانان سالم تر،خوشحال ترو موفق تر را مشاهده می کنیم،زیرا شادی تأثیر روحی و جسمی فوق العاده ای برانسان می گذارد.

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.