پیوند ها


برگزاری نمایشگاه کتاب

    حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه کتاب خبرداد و بیان داشت: این نمایشگاه به مناسبت هفته معلم و با حضور مهندس منصوری نماینده شهرستان های ساوه و زرندیه،حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا اسلامی امام جمعه موقت،آقای شالیان معاون سیاسی فرمانداری،اعضای شورای اسلامی و تعدادی دیگر از مسئولین در مورخ 8/2/98 در محل فرهنگسرای ارشاد افتتاح گردید.

   در افتتاح این نمایشگاه مهندس منصوری نماینده شهرستان های ساوه و زرندیه ابراز داشت:امروزحتی با گسترش روز افزون فناوری ارتباطی و اطلاعات توسعه فرهنگی هر کشور در گرو اهمیت دادن به کتاب و افزایش نرخ سرانه کتابخوانی است.

    وی گفت: با گسترش نفوذ واثر گذاری که وسایل ارتباطی و فضای مجازی دارد ولی کتاب هنوز هم جایگاه مهمی در سبد فرهنگی جامعه ایفا می کند.وی تصریح کرد: جهت ترویج کتابخوانی باید از نهاد خانه و مدرسه شروع کنیم تا کتابخوانی را نهادینه نماییم.

   رئیس اداره ارشاد ساوه نیز در این افتتاحیه با تبریک فرارسیدن هفته معلم عنوان داشت:کتاب یکی از مهمترین جلوه های فرهنگی و از گرانسنگ ترین پدیده ها و میراث بشربه حساب می آید و خداوند متعال به قلم و حرمتش سوگند یادکرده و معجزه همیشه جاوید آفرین سفیرسعادت را کتاب آسمانی قرارداده است. وی افزود:دین مبین اسلام برای مطالعه و کتابخوانی و تحقیق و تفحص جهت کسب علم و تربیت صحیح و پیشرفت و توسعه در شئونات مختلف زندگی بشر ارزش و اعتبار زیادی قائل است.

این نمایشگاه متشکل از 3000 عنوان و 15000 جلد کتاب می باشد از ساعت8 صبح الی 20 برای 50% تخفیف آماده پذیرایی از علاقه مندان می باشد.

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.