پیوند ها


دیدار هنرمندان با معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه

  دکتر میرزایی،معاون استاندار و فرماندارابراز داشت   شهرستان ساوه به عنوان یک ظرفیت مناسب در توسعه فرهنگ و هنر می باشد و مسئولین دستگاه های مربوطه نیز بایستی برای این مهم برنامه ریزی دقیق نموده و دراین راستا گام مؤثر بردارند.

    حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از دیدار هنرمندان با معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه خبرداد و بیان داشت: در این دیدار با حضور دکتر میرزایی،معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه و تعدادی از هنرمندان رشته های مختلف هنری در مورخ 7/2/98 در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

  دراین دیدار دکتر میرزایی،معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه ابراز داشت: در یک جامعه مقوله هنر از مؤثرترین و بهترین ابزارها جهت ارائه حقایق به شمار می آید و هنر می تواند زبان رساندن حقایق باشد و در تجربه چند ساله انقلاب گونه هایی از توانائیهای هنر را در عرصه پیام رسانی حس کردیم. تأثیرفیلم،نقاشی،تئاتر،موسیقی و آهنگهای حماسی را در جامعه به خوبی دریافتیم.

    فرماندار با اشاره به ظرفیت و پتانسیل بالای هنر و هنرمندان از جامعه فرهنگ و هنر خواست با بررسی توسعه و پیشرفت شهرستان به ارائه پیشنهادات و راهکارهای خود بپردازند وی با اشاره به قدمت فرهنگی و هنری شهرستان افزود:وجود هنر و هنرمندان در سطح جامعه باعث زیبایی جوامع شده و تحرک خاصی به آن می بخشد در ادامه افزود:شهرستان ساوه به عنوان یک ظرفیت مناسب در توسعه فرهنگ و هنر می باشد و مسئولین دستگاه های مربوطه نیز بایستی برای این مهم برنامه ریزی دقیق نموده و دراین راستا گام مؤثر بردارند.وی گفت:تمام تلاش خود را جهت بکارگیری قشر هنرمند در بسیاری از تصمیم گیری ها و برنامه های کلان فرهنگ و هنر شهرستان به کار خواهیم گرفت.

    در این دیدار همچنین حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه ضمن تقدیر و تشکر از توجه ویژه فرماندار به حوزه فرهنگ و هنر عنوان داشت:زندگی بدون هنر،بی روح و کسل کننده است.نقش هنر در زندگی این است که به مردم امیدو نشاط می دهد. وی در ادامه گزارشی از زیر ساختها،مجموعه تحت پوشش،مشکلات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را مطرح نمود.

     دراین  دیدار تعدادی از هنرمندان درخصوص استفاده از ظرفیت هنرمندان- بالابودن سرانه بیمه هنرمندان-اختصاص سالن تمرین-حمایت شهرداری در واگذاری المان ها و زیباسازی شهری-حمایت از هنرمندان بومی-حمایت از جشنواره تئاتر-اختصاص بیلبوردهای تبلیغاتی از جمله مسائلی بود که مطرح کردند.

ضمنا آقای دکتر میرزایی معاون استاندار و فرماندار  ،مهندس حسینی شهردار  به عضویت افتخاری شورای سیاستگذاری انجمن  نمایش شهرستان ساوه در آمدند.

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.