پیوند ها


دیدار هنرمندان با معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه

  دکتر میرزایی،معاون استاندار و فرماندارابراز داشت   شهرستان ساوه به عنوان یک ظرفیت مناسب در توسعه فرهنگ و هنر می باشد و مسئولین دستگاه های مربوطه نیز بایستی برای این مهم برنامه ریزی دقیق نموده و دراین راستا گام مؤثر بردارند.

    حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از دیدار هنرمندان با معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه خبرداد و بیان داشت: در این دیدار با حضور دکتر میرزایی،معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه و تعدادی از هنرمندان رشته های مختلف هنری در مورخ 7/2/98 در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

  دراین دیدار دکتر میرزایی،معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه ابراز داشت: در یک جامعه مقوله هنر از مؤثرترین و بهترین ابزارها جهت ارائه حقایق به شمار می آید و هنر می تواند زبان رساندن حقایق باشد و در تجربه چند ساله انقلاب گونه هایی از توانائیهای هنر را در عرصه پیام رسانی حس کردیم. تأثیرفیلم،نقاشی،تئاتر،موسیقی و آهنگهای حماسی را در جامعه به خوبی دریافتیم.

    فرماندار با اشاره به ظرفیت و پتانسیل بالای هنر و هنرمندان از جامعه فرهنگ و هنر خواست با بررسی توسعه و پیشرفت شهرستان به ارائه پیشنهادات و راهکارهای خود بپردازند وی با اشاره به قدمت فرهنگی و هنری شهرستان افزود:وجود هنر و هنرمندان در سطح جامعه باعث زیبایی جوامع شده و تحرک خاصی به آن می بخشد در ادامه افزود:شهرستان ساوه به عنوان یک ظرفیت مناسب در توسعه فرهنگ و هنر می باشد و مسئولین دستگاه های مربوطه نیز بایستی برای این مهم برنامه ریزی دقیق نموده و دراین راستا گام مؤثر بردارند.وی گفت:تمام تلاش خود را جهت بکارگیری قشر هنرمند در بسیاری از تصمیم گیری ها و برنامه های کلان فرهنگ و هنر شهرستان به کار خواهیم گرفت.

    در این دیدار همچنین حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه ضمن تقدیر و تشکر از توجه ویژه فرماندار به حوزه فرهنگ و هنر عنوان داشت:زندگی بدون هنر،بی روح و کسل کننده است.نقش هنر در زندگی این است که به مردم امیدو نشاط می دهد. وی در ادامه گزارشی از زیر ساختها،مجموعه تحت پوشش،مشکلات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را مطرح نمود.

     دراین  دیدار تعدادی از هنرمندان درخصوص استفاده از ظرفیت هنرمندان- بالابودن سرانه بیمه هنرمندان-اختصاص سالن تمرین-حمایت شهرداری در واگذاری المان ها و زیباسازی شهری-حمایت از هنرمندان بومی-حمایت از جشنواره تئاتر-اختصاص بیلبوردهای تبلیغاتی از جمله مسائلی بود که مطرح کردند.

ضمنا آقای دکتر میرزایی معاون استاندار و فرماندار  ،مهندس حسینی شهردار  به عضویت افتخاری شورای سیاستگذاری انجمن  نمایش شهرستان ساوه در آمدند.

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.