پیوند ها


برگزاری دوره مقدماتی تربیت مربی مهدویت

حجت الاسلام بیات  از اساتید بنیاد مهدویت  قمدر برگزاری دوره مقدماتی تربیت مربی مهدویت افزود:امام و مهدویت ستون فقرات در زندگی می باشد به گونه ای که عدم شناخت مساوی است با مرگ جاهلیت یعنی این که جاهل زندگی کرده است و زندگی اوجاهلانه بوده است.

    حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری دوره مقدماتی تربیت مربی مهدویت خبرداد و بیان داشت: این دوره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی ،مؤسسه قرآنی صاحب الزمان(عج) و بنیاد مهدویت قم از تاریخ 7/2/98 در محل سالن شهیدآوینی برگزار شد.

   در این دوره که خواهران حافظ قرآن و مربیان قرآن حضور داشتند حجت الاسلام بیات از اساتید بنیاد مهدویت عنوان داشت:این دوره شامل سرفصل های امام شناسی،ضرورت شناخت امام،علل غیب و فواید امام غایب،انتظار و سبک زندگی منتظرانه،شاخصه های حکومت مهدی،آشنایی با علائم و شرایط ظهور،شیوه های انتقال معارف مهدویت می شود.

حجت الاسلام بیات افزود:امام و مهدویت ستون فقرات در زندگی می باشد به گونه ای که عدم شناخت مساوی است با مرگ جاهلیت یعنی این که جاهل زندگی کرده است و زندگی اوجاهلانه بوده است.

وی با اشاره به حدیثی ازامام حسین(ع) که می فرماید:شناخت خدا این است که مردم هرزمان امام زمان خود را بشناسند.

 وی درادامه گفت: مهمترین عامل تربیتی و فردی و اجتماعی بحث اعتقادی به مهدویت وامامت است.

   آقای بیات تصریح کرد: بیش از 260 آیه قرآن درباره مهدویت داریم،ضمنا" این دوره 16 ساعت حضوری می باشد که در پایان برای شرکت کنندگان گواهینامه از طریق بنیاد مهدویت صادرخواهد شد./

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.