پیوند ها


گرامیداشت هفته جوان

  منصوری نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مراسمگرامیداشت هفته جوانتصریح کردجوانی فصل کوشش و اندوختن برای آینده است و این دوره کوتاه و محدود است و خواهد گذشت باید با رعایت اولویت هایی برای آینده برنامه ریزی کرد و باید دقت کرد امور غیر ضروری فرصت پرداختن به امور ضروری را از ما نگیرد.

  حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری گرامیداشت هفته جوان خبرداد و بیان داشت:

  این مراسم با همکاری دفتر نماینده شهرستان های ساوه و زرندیه،اداره فرهنگ و ارشاداسلامی،اداره ورزش و جوان به مناسبت هفته جوان رأس ساعت 7 در مورخ 2/2/98 در محل سالن سلمان ساوجی برگزارگردید.

      دراین همایش مهندس منصوری نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت هفته جوان ابراز داشت: جوانی بهار عمر و فصل طربناک زندگی است.هیچ دوره ای چون روزگار جوانی سرسبز و خرم نیست و بسیاری از آرزوها و هدف ها فقط در فرصت جوانی قابل دست یابی است.پس فرصت جوانی طلایی ترین فرصت ها و ناب ترین موهبت ها است و هدر دادن روزگاران خوش جوانی و تباه کردن این بهار زندگانی به اندوهی انبوه و حسرتی متراکم خواهد انجامید.

  منصوری تصریح کرد:جوانی که از ارزش فوق العاده جوانی آگاه است هرگز آینده خود را فراموش نمی کند بی وقفه و به شدت می کوشد تا از رهگذر جوانی توشه گرانبهایی برای باروری و بالندگی آینده اش بگیرد وی افزود: جوانی فصل کوشش و اندوختن برای آینده است و این دوره کوتاه و محدود است و خواهد گذشت باید با رعایت اولویت هایی برای آینده برنامه ریزی کرد و باید دقت کرد امور غیر ضروری فرصت پرداختن به امور ضروری را از ما نگیرد.

    در ادامه مهندس منصوری در خصوص فعالیت های صورت گرفته در شهرستان را تشریح کرد.از دیگر برنامه های این گرامیداشت اجرای موسیقی و نمایش طنز-مولودی خوانی،اجرای ورزش رزمی و همچنین تقدیر از تعدادی از جوانان به قید قرعه می باشد.

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.