پیوند ها


دیدار خانواده شهدای هنرمند به مناسبت هفته هنر

  حجت الاسلام دکتر حسینی امام جمعه ساوه  در دیدار خانواده شهدای هنرمند که به مناسبت هفته هنرانجام شد ابراز داشت: شهید همیشه زنده است و مرگ او در واقع انتقال ازحیات جاری در سطح طبیعت به حیات پشت پرده آن می باشد

 حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از دیدار با خانواده شهدای هنرمند خبرداد و بیان داشت: این دیدار به مناسبت هفته هنر با همکاری بسیج هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و باحضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی امام جمعه،دکتر میرزایی معاون استاندار و فرماندار و سرهنگ دستجانی فرمانده سپاه و تعداد دیگری از مسئولین از خانواده معظم شهدای هنرمند-شهیدسید محمدعلی سبط احمدی-شهیدماشاء ا... رمقی-شهید مسلم شعبانی در مورخ 22/1/98دیدار گردید.

   در این دیدار دکتر حسینی امام جمعه ساوه ابراز داشت: شهید همیشه زنده است و مرگ او در واقع انتقال ازحیات جاری در سطح طبیعت به حیات پشت پرده آن می باشد. وی افزود: تکریم و تعظیم شهیدان،تلاش مقدس است در برافراشتن پرچم های سرخ استقلال و آزادی بشریت  از یوغ ذلت و اسارت و گام بلندی است در راستای احیای ارزش های مکتب توحید و عدالت.

   دراین دیدار جناب سرهنگ دستجانی فرمانده سپاه ناحیه ساوه عنوان داشت: شهادت در راه خدا بهترین مقام است که شهید با اختیار خویش برمی گزیند.

   شهیدان از پیروان راستین ائمه اطهاربودندو به عنوان وظیفه شرعی پاسداری از اسلام را وظیفه خود می دانستند و با نثار جان از این هدیه الهی دفاع کردند وی گفت شهدا با آگاهی و بینش کامل راهشان را انتخاب کردند و با عقیده راسخ و استوار به فرمان رهبرشان به سوی جبهه شتافتند و سرانجام دراین راه به شهادت رسیدند.

حدیث روز

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.