پیوند ها


همایش مادران فاطمی و تقدیر از مادران جامعه قرآنی

    حسین محمودی فر ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه درهمایش مادران فاطمی و تقدیر از مادران جامعه قرآنیتصریح کرد: ما وظیفه داریم با توجه به این که خداوند تمام نعمت ها از جمله معرفی الگوی مناسب را به ما عنایت کرده است با شناخت کامل آن بانوی نمونه،گفتار و رفتارشان را نقشه راه خود قرارداده و در مسیر رضایت ایشان حرکت کنیم و شاگردان خوبی برای مکتب اهل بیت باشیم.

  حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از همایش مادران فاطمی و تقدیر از مادران جامعه قرآنی خبرداد و بیان داشت: این همایش با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی،مؤسسه قرآنی طه و مدرسه قرآنی گلهای بهشت در مورخ 8/12/97 در محل سالن سلمان ساوجی برگزار گردید.

    در این همایش رئیس اداره ارشاد ساوه ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن و ولادت حضرت امام خمینی(ره) بیان داشت: درحیات معنوی انسان ها همواره الگو،اسوه و راهنما نقش مهمی در پیشبرد شخصیت انسانها دارد که دراین عرصه خداوند با توجه به حکمت و رأفتی که نسبت به بندگان دارد پیامبران و معصومین(ع) را به عنوان آیینه های هدایت بشرقرارداد.

   وی افزود: دراین میان به گواه قرآن و روایات پیامبران و امامان به عنوان مشخص ترین نشانه و بهترین الگو می باشند و در میان این انوار درخشان به شهادت امامان معصوم(ع)،حضرت زهرا(س) شاخص ترین نشانه می باشد.

   حسین محمودی فر تصریح کرد: ما وظیفه داریم با توجه به این که خداوند تمام نعمت ها از جمله معرفی الگوی مناسب را به ما عنایت کرده است با شناخت کامل آن بانوی نمونه،گفتار و رفتارشان را نقشه راه خود قرارداده و در مسیر رضایت ایشان حرکت کنیم و شاگردان خوبی برای مکتب اهل بیت باشیم.مولودی خوانی-سرود-تواشیح و اجرای میان پرده طنز و تجلیل از مادران قرآنی از دیگر برنامه های این همایش بود.

حدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.