پیوند ها


جشنواره قرآنی مدهامّتان

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جشنواره قرآنی مدهامّتان خبرداد و بیان داشت: این جشنواره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و نمایندگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد در مورخ 11/11/97 در محل مسجد ابوذر برگزارشد.

     رئیس اداره ارشاد ساوه ابراز داشت:در این جشنواره 300 نفر در رشته های قرائت ترتیل،حفظ کل،حفظ جزء سی،اذان،قرائت تقلیدی،نقاشی،آیات قرآن و نماز در رده سنی 7 تا 16 سال شرکت داشتند.

   حسین محمودی فر در حاشیه این جشنواره تصریح کرد: قرآن کتابی است برای انتخاب بهترین زندگی که سعادت جاودانه در پرتو قرآن تحقق می یابد.وی افزود: زندگی حقیقی و حیات طیبه در پرتو علم و عمل به دستورها و رهنمودهای قرآن شکل می گیرد و قرآن روش درست زیستن را به انسان می آموزد و برنامه ای را که در برگیرنده  تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین کننده سعادت فردی و اجتماعی و دنیوی و اخروی است را ارائه می دهد و اگر انسان آموزه ها و دستورهای قرآن را در زندگی به کار بندد موفقیت کسب خواهد شد و هر اندازه از قرآن فاصله بگیرد دچار خسارت و ضرر خواهد شد.

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.