پیوند ها


جشن های شادی مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جشن های شادی خبرداد و بیان داشت: این جشن ها در روزهای پنج شبنه و جمعه هرهفته به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایجاد شادی و نشاط در جامعه برگزار می گردد.

رئیس اداره ارشاد ساوه ابراز داشت:انقلاب اسلامی از ابتدا در معرض صدها بلکه هزاران توطئه خرد و کلان داخلی و خارجی قرارداشته است با این حال دستاوردهای انقلاب در چنین وضعیتی بی نظیرو افتخار آمیز بوده است و اگرگرفتار هجمه دشمنان نمی شد وضعیت بهتری برای ایجاد دولت اسلامی،جامعه اسلامی و در نهایت تمدن نوین اسلامی به معنای واقعی آن فراهم شده بود و به همین جهت در آستانه ورود به 40 سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی قرار داریم و دشمنان از هیچ کوششی برای توطئه علیه نظام فرو گذار نکرده اند.مراسم امسال نیاز به هم افزایی تمامی آحاد جامعه و مسئولان و  به کارگیری حداکثر ظرفیت شهرستان را دارد.

    حسین محمودی فر تصریح کرد: آنچه مهم و اهمیت دارد باز تولید دستاوردهای انقلاب و ارزشهای انقلاب و انتقال آن به نسل جوان است که روزهای انقلاب را مشاهده نکرده اند.ایشان همچنین با تأکید براین که جامعه به ویژه نسل جوان نیاز به نشاط اجتماعی دارد و نیاز است که با استفاده از زبان هنردر ایجاد نشاط و شادی و همچنین انتقال دستاوردهای انقلاب استفاده نمود وی گفت: جشن های انقلاب پنج شنبه و جمعه هرهفته در راستای شادی و نشاط در جامعه برگزار می شود.

   از دیگر برنامه های این جشن میان پرده طنز،10 مسابقه کتابخوانی،تجلیل از پیشکسوتان رشته های مختلف هنری و اجرای موسیقی می باشد.

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.