پیوند ها


اختتامیه اولین همایش فیلم نامه و داستان کوتاه 120 ثانیه ای کاغذ

     حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه در اختتامیه اولین همایش فیلم نامه و داستان کوتاه 120 ثانیه ای کاغذابراز داشت:اگرامروزه برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات اساسی انجام ندهیم، بی شک سرمایه های مادی و معنوی انسانی و اجتماعی ارزشمندی را از دست می دهیم.

 حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری اختتامیه اولین همایش فیلم نامه و داستان کوتاه کاغذ خبرداد و بیان داشت: این همایش با همکاری انجمن سینمای جوان ایران،نمایندگی ساوه و انجمن داستان در روز سه شنبه مورخ 13/9/97 درمحل سالن شهید آوینی برگزار شد.

رئیس اداره ارشاد در اختتامیه این همایش عنوان داشت: فراخوان این همایش با موضوع آسیب های اجتماعی توزیع و 41 اثر به دبیرخانه همایش ارسال گردید.وی افزود: درجوامع توسعه یافته نقش فعالیت های فرهنگی و هنری در کاهش آسیب های اجتماعی غیر قابل اغماض است و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص برنامه ریزی و تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی ضروری است برای نیل به جامعه ایده آل و سالم همه نهادها و گروه های مردم و اندیشمندان و هنرمندان در پیشگیری،کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی از روش نوین و خلاقانه استفاده نمایند.

   حسین محمودی فر ابراز داشت:اگرامروزه برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات اساسی انجام ندهیم، بی شک سرمایه های مادی و معنوی انسانی و اجتماعی ارزشمندی را از دست می دهیم.

    ایشان تصریح کرد: هنرمندان می توانند با گذر از سطح و پوست ماجرا به ریشه اصلی پرداخته و آسیب هایی که جامعه را تهدید می کند دستمایه ساخت آثار هنری نموده و به این وسیله با ایجاد حساسیت و نقد هنرمندانه برای بهبود وضع جامعه قدمی بردارند.

    حسین محمودی فر در ادامه خاطر نشان کرد از نفرات برتر به شرح ذیل با اهداء لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر شد.

داستان:

نفراول: فاطمه هلالی سامی با داستان روزنوشت

نفردوم: سحر ایمانلو با داستان برو گریا

نفرسوم: ساجده اسدی برای دو داستان دنیای لیلا و هیجده سالگی

فیلمنامه:

نفراول: وحید مالمیر برای دو اثر برج و شبان

نفرسوم:مشترکا" به مسعود هاشمی برای فیلمنامه پارسا – راحیل احدی برای فیلمنامه بنزین/

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.