پیوند ها


اختتامیه اولین همایش فیلم نامه و داستان کوتاه 120 ثانیه ای کاغذ

     حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه در اختتامیه اولین همایش فیلم نامه و داستان کوتاه 120 ثانیه ای کاغذابراز داشت:اگرامروزه برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات اساسی انجام ندهیم، بی شک سرمایه های مادی و معنوی انسانی و اجتماعی ارزشمندی را از دست می دهیم.

 حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری اختتامیه اولین همایش فیلم نامه و داستان کوتاه کاغذ خبرداد و بیان داشت: این همایش با همکاری انجمن سینمای جوان ایران،نمایندگی ساوه و انجمن داستان در روز سه شنبه مورخ 13/9/97 درمحل سالن شهید آوینی برگزار شد.

رئیس اداره ارشاد در اختتامیه این همایش عنوان داشت: فراخوان این همایش با موضوع آسیب های اجتماعی توزیع و 41 اثر به دبیرخانه همایش ارسال گردید.وی افزود: درجوامع توسعه یافته نقش فعالیت های فرهنگی و هنری در کاهش آسیب های اجتماعی غیر قابل اغماض است و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص برنامه ریزی و تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی ضروری است برای نیل به جامعه ایده آل و سالم همه نهادها و گروه های مردم و اندیشمندان و هنرمندان در پیشگیری،کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی از روش نوین و خلاقانه استفاده نمایند.

   حسین محمودی فر ابراز داشت:اگرامروزه برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات اساسی انجام ندهیم، بی شک سرمایه های مادی و معنوی انسانی و اجتماعی ارزشمندی را از دست می دهیم.

    ایشان تصریح کرد: هنرمندان می توانند با گذر از سطح و پوست ماجرا به ریشه اصلی پرداخته و آسیب هایی که جامعه را تهدید می کند دستمایه ساخت آثار هنری نموده و به این وسیله با ایجاد حساسیت و نقد هنرمندانه برای بهبود وضع جامعه قدمی بردارند.

    حسین محمودی فر در ادامه خاطر نشان کرد از نفرات برتر به شرح ذیل با اهداء لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر شد.

داستان:

نفراول: فاطمه هلالی سامی با داستان روزنوشت

نفردوم: سحر ایمانلو با داستان برو گریا

نفرسوم: ساجده اسدی برای دو داستان دنیای لیلا و هیجده سالگی

فیلمنامه:

نفراول: وحید مالمیر برای دو اثر برج و شبان

نفرسوم:مشترکا" به مسعود هاشمی برای فیلمنامه پارسا – راحیل احدی برای فیلمنامه بنزین/

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.