پیوند ها


برگزاری کارگاه آموزشی تهدیدات فضای مجازی و راه های مقابله با آن

   حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه در کارگاه آموزشی تهدیدات فضای مجازی تصریح کرد:آگاهی دادن به کاربرای تولید محتوای مفید و کاربردی می تواند از آسیب های اجتماعی و تهدیدات فضای مجازی پیشگیری کند.

 حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری کارگاه آموزشی تهدیدات فضای مجازی و راه های مقابله با آن خبرداد و بیان داشت: این کارگاه با همکاری پلیس فتا برای هنرجویان هنرستان سرداران شهید ساوه ساعت8 درمحل سالن شهیدآوینی برگزار گردید.

   رئیس اداره ارشاد ساوه ابراز داشت:افزایش استفاده اینترنت وفضای مجازی در ارتباطات روزمره منجربه ایجاد تغییردر زندگی روزمره افراد به ویژه قشر جوان شده است.وی افزود: فرامکان و فرازمان بودن اینترنت و در دسترس بودن آن موجب شکل گیری شیوه جدی از تعاملات اجتماعی نسبت به گذشته شده وتغییراتی شگرف در سبک زندگی،تعاملات اجتماعی و حتی مشارکت سیاسی و نحوه آن به وجود آورده است تا جایی که امروزه اینترنت و فضای مجازی بیشترین نقش را در اطلاع رسانی و تبلیغات برای عمومی دارد و به دلایل مختلف از جمله نامحدود بودن ارتباطات – بی هویت بودن- آزادی بسیار زیاد و ... با استقبال عمومی مواجه شده است.

   حسین محمودی فر تصریح کرد:آگاهی دادن به کاربرای تولید محتوای مفید و کاربردی می تواند از آسیب های اجتماعی و تهدیدات فضای مجازی پیشگیری کند.دراین کارگاه آموزشی جناب سروان عصان از پلیس فتا شهرستان ساوه با تشریح انواع تخلفات و مخاطرات در فضای مجازی و بیشتر اینترنت بیان داشت از آنجایی که 98 درصد از متخلفان فضای مجازی و اینترنتی از نوجوانان و جوانان 12 تا 20 ساله می باشد لزوم آگاهی سازی ها دربین این اقشار که در رده سنی راهنمایی تا دبیرستان می باشند کاملا" ضروری و مهم جلوه می نماید.

   وی افزود:سواد رسانه ای اینترنتی و فضای مجازی امروزه یکی از ارکان مهم در هرکشوری است چرا که با تجهیز به این دانش می توان از بروز بسیاری از جرایم تخلفات ناهنجاری ها پیشگیری و جلوگیری کرد.

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.