پیوند ها


دوازدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرآوه

          حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای نیکویی ماهانی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرآوه ابراز داشت استکبار جهانی در رأس آنها امریکا و اسرائیل از ابتدا با تحقق انقلاب اسلامی مخالف بوده و تلاش  می کردند که با انواع توطئه چون کودتاها،تجزیه طلبی،تروریسم داخلی،جنگ تحمیلی،جنگ اقتصادی و فتنه ها این انقلاب را در رسیدن به آرمانهای خود با چالش مواجه نمایند.ولی ملت ایران با ایمان به خدا و تبعیت از ولایت فقیه از همه تنگناها و تنگه های سخت و خطرناک عبور نموده و به چهل سالگی خود رسیده است و با تمامی تلاش هایی که دشمنان داشتند که این انقلاب به چهل سالگی نرسد.لکن مردم ضمن وفاداری به شعارهای اصلی،آرمانها و اهداف انقلاب و همچنان از نظام حمایت و پشتیبانی می کنند و جمهوری اسلامی هرروز مقتدر تر از گذشته قله های پیشرفت را طی می کند.

    حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری دوازدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرآوه خبرداد و بیان داشت:این جلسه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای نیکویی ماهانی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرآوه و سایر اعضاء در روز چهارشنبه مورخ 30/8/97 در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید.

   امام جمعه آوه ضمن تبریک هفته وحدت،هفته بسیج و هفته کتاب و کتابخوانی بیان داشت:

  استکبار جهانی در رأس آنها امریکا و اسرائیل از ابتدا با تحقق انقلاب اسلامی مخالف بوده و تلاش  می کردند که با انواع توطئه چون کودتاها،تجزیه طلبی،تروریسم داخلی،جنگ تحمیلی،جنگ اقتصادی و فتنه ها این انقلاب را در رسیدن به آرمانهای خود با چالش مواجه نمایند.ولی ملت ایران با ایمان به خدا و تبعیت از ولایت فقیه از همه تنگناها و تنگه های سخت و خطرناک عبور نموده و به چهل سالگی خود رسیده است و با تمامی تلاش هایی که دشمنان داشتند که این انقلاب به چهل سالگی نرسد.لکن مردم ضمن وفاداری به شعارهای اصلی،آرمانها و اهداف انقلاب و همچنان از نظام حمایت و پشتیبانی می کنند و جمهوری اسلامی هرروز مقتدر تر از گذشته قله های پیشرفت را طی می کند.

  نیکویی ماهانی ابراز داشت: ایران با اتکا به حمایت مردمی و توانمندی های درونی در اوج اقتدار قراردارد و  دلیل اصلی دشمنی آمریکا نسبت به انقلاب اسلامی ایران استکبار ستیزی و مخالفت صریح ایران با سیاست های مداخله جویانه و زورگویی های دولت آمریکا می باشد.امام جمعه آوه در ادامه ضمن تشکر از قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی عنوان داشت:دستگاه قضایی بدون اغماض قاطعانه،عادلانه با اخلال گران اقتصادی برخورد نماید.

   رئیس شورای فرهنگ عمومی آوه با توجه به هفته بسیج تصریح کرد: بسیج از پیشرو ترین گروه هایی است که توانسته جوانان فراوانی را سازمان دهی کند جوانان که تمام نیرو و احساس خویش را برای رسیدن به اهداف بسیج هدیه آورده است و مسئولیت های گوناگون را بردوش گرفته اند و امروز تفکر بسیج در میان همه توده های مردم راه یافته و یکی از فراگیرترین اندیشه در کشور است وی در پایان خواستار توجه جدی مسئولین به شهرآوه و همچنین اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی گردیدند.

   برگزاری کارگاه آسیب های اجتماعی در مدارس،هدایت دانش آموزان به امور قرآنی و فرهنگی،برنامه ریزی برای تفریحات سالم،برگزاری نماز جماعت در مدارس،پیگیری دریافت مجوز مؤسسه قرآنی،رفع مشکلات تنها سالن ورزشی،همکاری در برگزاری یادواره شهدا و برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان موضوعاتی است که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.