پیوند ها


دیدار با شاعر پیشکسوت استاد محمد خراطی

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه دردیدار با شاعر پیشکسوت استاد محمد خراطی:مفاخر و نخبگان ما قبل از این که در لایه های غبار زندگی گم شوند پسندیده است که درحد توان در تجلیل و نکوداشت و معرفی آنها به جامعه به ویژه جوانان کوشش نماییم وی افزود شناخت مفاخریک ملت و تلاش برای الگو سازی آنها تاحد قابل توجهی در اعتلای هویت فردی،اجتماعی ملی آن ملت مؤثرخواهد بود.

    حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از دیدار با شاعر پیشکسوت خبرداد و بیان داشت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مورخ 30/8/97 در معیت تعدادی از شاعران از شاعر پیشکسوت استاد محمد خراطی دیدار شد.

    رئیس اداره ارشاد ابراز داشت:مفاخر و نخبگان ما قبل از این که در لایه های غبار زندگی گم شوند پسندیده است که درحد توان در تجلیل و نکوداشت و معرفی آنها به جامعه به ویژه جوانان کوشش نماییم وی افزود شناخت مفاخریک ملت و تلاش برای الگو سازی آنها تاحد قابل توجهی در اعتلای هویت فردی،اجتماعی ملی آن ملت مؤثرخواهد بود.

    حسین محمودی فر گفت: الگو سازی از مفاخر،علاوه بر تقویت موقعیت هویتی مفاخر و فرهنگ جامعه از بروز تهدیدهای الگوهای بیگانه نیز جلوگیری می کند.

   حسین محمودی فر تصریح کرد: حاج محمد خراطی شیفته اهل بیت بوده و علاقه خاصی به شعر و ادبیات به ویژه شعرآیینی داشته است و از ویژگی های این شاعر دلسوخته اهل بیت(ع) که وی از دیگر شعرا متمایز می سازد مکتب و یا مدرسه نرفتن او است وتا کنون ازاشعار ایشان دوجلد کتاب به چاپ رسیده است.

    محمودی فر در ادامه افزود:  مراسم نکوداشت استاد حاج محمد خراطی توسط اداره فرهنگ و ارشاداسلامی در سال 1393 با استقبال بی نظیر شاعران،مداحان،مسئولین و اقشار مختلف مردم در سالن سلمان ساوجی برگزار گردید.

حدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.