پیوند ها


برگزاری دومین دوره مقدماتی تربیت مربی مهارت افزایی تفسیر موضوعی قرآن

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری دومین دوره مقدماتی تربیت مربی مهارت افزایی تفسیر موضوعی قرآنی خبرداد و بیان داشت:

    این دوره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه،مؤسسه قرآنی حضرت صاحب الزمان(عج) و ستاد تفسیر قرآنی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در مورخ 25/8/97 در محل سالن شهیدآوینی برگزار گردید.

   رئیس اداره ارشاد ساوه ابراز داشت: در این دوره 30 نفر از خواهران ثبت نام و شرکت کرده اند که این دوره آموزشی به مدت 48 ساعت در روزهای پنج شنبه هرهفته برگزار خواهد شد و ستاد تفسیر درپایان دوره برای شرکت کنندگان گواهی صادر می گردد وی افزود: درجلسه اول دوره مقدماتی تفسیرموضوعی قرآن کریم حجت الاسلام و المسلمین حسینی از ستاد تفسیر موضوعی دوره برداشت از سوره های قرآنی و هدف یابی آیات قرآن را عنوان نموده و در ادامه اهداف سوره اعلی،ناس،جمعه،صف و همچنین ترتیب نزول آیات و چگونگی شناخت آیات مکی و مدنی را بیان نمودند.

    حسینی در ادامه ابراز داشت:هدف از نزول قرآن،هدایت و تدبر و تربیت است و برای رسیدن به رشد معنوی بهترین کتاب قرآن است.وی افزود: درکتاب نهج البلاغه بیش از 140 خطبه در ارتباط با قرآن آمده است.

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.