پیوند ها


دیدار با خانواده شهید مسلم شعبانی

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی  امام جمعه ساوه در دیدار با خانواده شهید مسلم شعبانی ابراز داشت: در فرهنگ اسلامی شهادت به عنوان یکی از والاترین ارزشهاست و مقام شهدا از بلندمرتبه ترین انسان ها هستند.وی افزود:از آنجا که شهید برای خدا و در راه خدا هستی خود را برای نجات وسعادت جامعه فدا می نماید هرچند پاداش اصلی خود را از خداوند دریافت می کند اما جامعه نیز به لحاظ حقی که شهید برگردن آنان دارد دین خود را در قبال شهید ایفا نماید.

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از دیدار با خانواده شهید خبرداد و بیان داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی امام جمعه،مهندس بهاروند معاون استاندار و فرماندار، مهندس حسینی شهردار،آقای رسولی رئیس بنیاد شهید،جناب سرهنگ رسولی فرمانده سپاه،جناب سرهنگ برزگر جانشین نیروی انتظامی،محمودی فررئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و تعدادی دیگر از مسئولین از خانواده شهید طلبه و هنرمند مسلم شعبانی دیدار به عمل آمد.

   در دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی ابراز داشت: در فرهنگ اسلامی شهادت به عنوان یکی از والاترین ارزشهاست و مقام شهدا از بلندمرتبه ترین انسان ها هستند.وی افزود:از آنجا که شهید برای خدا و در راه خدا هستی خود را برای نجات وسعادت جامعه فدا می نماید هرچند پاداش اصلی خود را از خداوند دریافت می کند اما جامعه نیز به لحاظ حقی که شهید برگردن آنان دارد دین خود را در قبال شهید ایفا نماید.

   درپایان با اهداء لوح و هدیه از خانواده شهید تجلیل گردید.

حدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.