پیوند ها


برگزاری تئاتر خیابانی

        حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه در برگزاری تئاتر خیابانی  ابراز داشت: دفاع مقدس سندی است برعزت و افتخار ملت مسلمان ایران در دفاع از مرزهای ایمانی و اعتقادی اسلام و جغرافیای پر افتخار ایران و برکات و دستاوردهای بزرگی را برای ملت ایران به ارمغان آورده و ایثارگری های رزمندگان اسلام و جهاد و شهادت مردمان مخلص و با ایمان ستون های نظام اسلام را مستحکم نمود.

 حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری تئاتر خیابانی خبرداد و بیان داشت: نمایش خیابانی بازگشت به کارگردانی مهدی ملکی بیگدلی و بازیگری آقایان جواد امیری و پوریا علیخانی در طول هفته دفاع مقدس در محل پیاده راه امام خمینی اجرا می گردد.

رئیس اداره ارشاد ابراز داشت: دفاع مقدس سندی است برعزت و افتخار ملت مسلمان ایران در دفاع از مرزهای ایمانی و اعتقادی اسلام و جغرافیای پر افتخار ایران و برکات و دستاوردهای بزرگی را برای ملت ایران به ارمغان آورده و ایثارگری های رزمندگان اسلام و جهاد و شهادت مردمان مخلص و با ایمان ستون های نظام اسلام را مستحکم نمود.

   حسین محمودی فر تصریح کرد:می بایست تمام ابعاد دفاع مقدس و ارزش های آن جهت استمرار و حفظ این دستاوردها و ارزش ها به خوبی برای نسل جوان تبیین و انتقال یابد وی افزود: بهترین زبان برای اثرگذاری و انتقال مفاهیم زبان هنر به ویژه هنرنمایش می باشد و تئاتر همواره هنری همگرا و سازگار بوده و توانسته در برهه های مختلف زبان مؤثری برای بیان تفکر و آلام انسان ها باشد.

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.