پیوند ها


سالگرد شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار

    حسین محمودی فررئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه ضمن تسلیت فرارسیدن سالگرد شهادت محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار بیان داشت: امروزه با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی،فرهنگی و اجتماعی برحسب ضرورت های اجتناب ناپذیر نقش کلیدی رسانه ها به هیچ عنوان کتمان پذیر و فراموش شدنی نیست و درحقیقت رسانه ها زبان و صدای مردم و رکن چهارم دموکراسی و همچنین پل ارتباطی و مؤثر ما بین مردم و مسئولان جامعه در راستای تلاش برای آبادانی جامعه و رفع مشکلات و موانع بر سرراه این مهم و رساندن خواسته و مطالبات مردم براساس قانون به گوش متولیان امر هستند به همین جهت وسایل ارتباط جمعی با تولید و توزیع مطلوب اطلاعات نقش زیادی در بالابردن آگاهی های گوناگون و ضروری به عهده می گیرند و جامعه را درنیل به تعالی و ترقی همه جانبه یاری می کنند.

     خبرنگاران از عناصر اصلی و مهم فعالیت های رسانه ای و از مهره های اساسی و کلیدی مقوله ارتباطات بوده که با اتخاذ راهبردها و تاکتیک های مختلف خبری و تحلیلی در تحولات جامعه و شکل گیری افکار عمومی جامعه نقش ویژه ای ایفا می کند.آگاهی بخشی و اطلاع رسانی ، تنویر افکار عمومی،ارائه راهکار و راهبردهایی برای توسعه جامعه و رفاه مردم،فرهنگ سازی،حضور فعال در عرصه های قدرت نرم و ...

  بخشی از مسئولیت های خبرنگاران و رسانه های جمعی است که لازم است به عنوان چشم بینا،زبان گویا و گوش شنوای جامعه آن را با رعایت اصول اخلاقی-تخصص آگاهی و بی طرفی و منافع عمومی جامعه ادا نمایند.

   در پایان اینجانب فرارسیدن روز با شکوه را ارج نهاده و به اصحاب رسانه و خبرنگاران متعهد که با جدیت و تلاش وافر پیشرفت و سربلندی روز افزون نظام اسلامی را رقم می زنند صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده  و ازدرگاه یگانه ایزد متعال تداوم عزت و اتمام مسئولانه این عزیزان را در انجام وظایف خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی آرزومندم.

حدیث روز

امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.